◆Defect·Pospolita· Atak·1 Energia
Skupione uderzenie
Skupione uderzenie · Pospolita · Atak
Wyniki społeczności
Zbiorczy podgląd na żywo przejść przesłanych przez społeczność. Filtruj według progu, aby zobaczyć, jak wypada na wyższych poziomach gry.
Wskaźnik zwycięstw według postaci · Solo · Wszystkie
Najczęściej wybierany przez Defect gracze(38,155 wybory · 100% udostępnij). Codex ocenia to F (słaby) ogółem.
Tylko przejścia zgłoszone przez społeczność, odświeżane co 30 minut. Wskaźnik wyboru wynosi 3.3% z 1,168,269 Solo · Wszystkie śledzone przejścia. Jak obliczana jest ocena?
Opis
Across 108,237 community runs, Skupione uderzenie wins 35.4% of the time when taken, against a 44.2% baseline, and appears in 3.3% of runs. It performs best for Pancernik players, at 48.6%. It is most often run alongside Łatka, Piorunochron and Nośnik danych. Players who already have it most often draft Przewidywanie, Trzymaj się and Schowaj się za mną next.
Zastosowane moce
Powiązania
Co tworzy ta karta i co jeszcze z nią oddziałuje.
Często dobierany razem z
Jak często każdy pojawia się w tych samych rozgrywkach społeczności co Skupione uderzenie.
Karty
- Łatka44% z Skupione uderzenie talii grają też Łatka27% z Łatka talii grają też Skupione uderzenie
35% współczynnik wygranych razem - Piorunochron47% z Skupione uderzenie talii grają też Piorunochron24% z Piorunochron talii grają też Skupione uderzenie
32% współczynnik wygranych razem - Kulisty piorun38% z Skupione uderzenie talii grają też Kulisty piorun26% z Kulisty piorun talii grają też Skupione uderzenie
29% współczynnik wygranych razem - Odłamek lodu33% z Skupione uderzenie talii grają też Odłamek lodu25% z Odłamek lodu talii grają też Skupione uderzenie
34% współczynnik wygranych razem - Ładowanie baterii49% z Skupione uderzenie talii grają też Ładowanie baterii21% z Ładowanie baterii talii grają też Skupione uderzenie
34% współczynnik wygranych razem
Relikty
- Nośnik danych54% współczynnik wygranych razem14% z Skupione uderzenie talii grają też Nośnik danych22% z Nośnik danych talii grają też Skupione uderzenie
- Runiczny kondensator53% współczynnik wygranych razem4% z Skupione uderzenie talii grają też Runiczny kondensator26% z Runiczny kondensator talii grają też Skupione uderzenie
- Symbiotyczny wirus47% współczynnik wygranych razem6% z Skupione uderzenie talii grają też Symbiotyczny wirus21% z Symbiotyczny wirus talii grają też Skupione uderzenie
- Pozłacane kable51% współczynnik wygranych razem4% z Skupione uderzenie talii grają też Pozłacane kable20% z Pozłacane kable talii grają też Skupione uderzenie
- Metronom52% współczynnik wygranych razem2% z Skupione uderzenie talii grają też Metronom21% z Metronom talii grają też Skupione uderzenie
Często razem z
- Mikstura mocy40% współczynnik wygranych razem30% z Skupione uderzenie przebiegi miały też Mikstura mocy4% z Mikstura mocy przebiegi miały też Skupione uderzenie
- Mikstura bloku40% współczynnik wygranych razem29% z Skupione uderzenie przebiegi miały też Mikstura bloku4% z Mikstura bloku przebiegi miały też Skupione uderzenie
- Mikstura energii39% współczynnik wygranych razem29% z Skupione uderzenie przebiegi miały też Mikstura energii4% z Mikstura energii przebiegi miały też Skupione uderzenie
- Bezbarwna mikstura39% współczynnik wygranych razem28% z Skupione uderzenie przebiegi miały też Bezbarwna mikstura4% z Bezbarwna mikstura przebiegi miały też Skupione uderzenie
- Mikstura umiejętności39% współczynnik wygranych razem28% z Skupione uderzenie przebiegi miały też Mikstura umiejętności4% z Mikstura umiejętności przebiegi miały też Skupione uderzenie
Dobrany następnie
Karty, które gracze najczęściej biorą z nagród, gdy mają już Skupione uderzenie, w porównaniu z tym, jak często biorą każdą kartę ogólnie.
- Przewidywaniewybrano 22% przypadków+88% vs zwykle
35% wskaźnik zwycięstw - Trzymaj sięwybrano 10% przypadków+68% vs zwykle
65% wskaźnik zwycięstw - Schowaj się za mnąwybrano 5% przypadków+56% vs zwykle
53% wskaźnik zwycięstw - Seria unikówwybrano 19% przypadków+54% vs zwykle
33% wskaźnik zwycięstw - Saltowybrano 46% przypadków+53% vs zwykle
44% wskaźnik zwycięstw - Koordynacjawybrano 8% przypadków+47% vs zwykle
48% wskaźnik zwycięstw
Inne języki
Ładowanie…
Historia wersji
Ładowanie…
