◆Defect·Pospolita· Atak·1 Energia
Kulisty piorun
Kulisty piorun · Pospolita · Atak
Wyniki społeczności
Zbiorczy podgląd na żywo przejść przesłanych przez społeczność. Filtruj według progu, aby zobaczyć, jak wypada na wyższych poziomach gry.
Wskaźnik zwycięstw według postaci · Solo · Wszystkie
Najczęściej wybierany przez Defect gracze(58,674 wybory · 99% udostępnij). Codex ocenia to F (słaby) ogółem.
Tylko przejścia zgłoszone przez społeczność, odświeżane co 30 minut. Wskaźnik wyboru wynosi 5.1% z 1,168,269 Solo · Wszystkie śledzone przejścia. Jak obliczana jest ocena?
Opis
Across 159,686 community runs, Kulisty piorun wins 34.1% of the time when taken, against a 44.2% baseline, and appears in 4.8% of runs. It performs best for Monarcha players, at 47.1%. It is most often run alongside Piorunochron, Piorun and Nośnik danych. Players who already have it most often draft Ekspertyza, Kurs kolizyjny and Odparcie next.
Powiązania
Co tworzy ta karta i co jeszcze z nią oddziałuje.
Często dobierany razem z
Jak często każdy pojawia się w tych samych rozgrywkach społeczności co Kulisty piorun.
Karty
- Piorunochron50% z Kulisty piorun talii grają też Piorunochron38% z Piorunochron talii grają też Kulisty piorun
32% współczynnik wygranych razem - Piorun32% z Kulisty piorun talii grają też Piorun42% z Piorun talii grają też Kulisty piorun
36% współczynnik wygranych razem - Łatka38% z Kulisty piorun talii grają też Łatka34% z Łatka talii grają też Kulisty piorun
34% współczynnik wygranych razem - Transformator Tesli24% z Kulisty piorun talii grają też Transformator Tesli42% z Transformator Tesli talii grają też Kulisty piorun
33% współczynnik wygranych razem - Ładowanie baterii48% z Kulisty piorun talii grają też Ładowanie baterii30% z Ładowanie baterii talii grają też Kulisty piorun
33% współczynnik wygranych razem
Relikty
- Nośnik danych52% współczynnik wygranych razem13% z Kulisty piorun talii grają też Nośnik danych31% z Nośnik danych talii grają też Kulisty piorun
- Runiczny kondensator49% współczynnik wygranych razem4% z Kulisty piorun talii grają też Runiczny kondensator36% z Runiczny kondensator talii grają też Kulisty piorun
- Symbiotyczny wirus48% współczynnik wygranych razem5% z Kulisty piorun talii grają też Symbiotyczny wirus29% z Symbiotyczny wirus talii grają też Kulisty piorun
- Pozłacane kable48% współczynnik wygranych razem4% z Kulisty piorun talii grają też Pozłacane kable29% z Pozłacane kable talii grają też Kulisty piorun
- Metronom49% współczynnik wygranych razem2% z Kulisty piorun talii grają też Metronom32% z Metronom talii grają też Kulisty piorun
Często razem z
- Mikstura mocy39% współczynnik wygranych razem30% z Kulisty piorun przebiegi miały też Mikstura mocy6% z Mikstura mocy przebiegi miały też Kulisty piorun
- Mikstura bloku38% współczynnik wygranych razem29% z Kulisty piorun przebiegi miały też Mikstura bloku6% z Mikstura bloku przebiegi miały też Kulisty piorun
- Mikstura energii38% współczynnik wygranych razem28% z Kulisty piorun przebiegi miały też Mikstura energii5% z Mikstura energii przebiegi miały też Kulisty piorun
- Mikstura umiejętności38% współczynnik wygranych razem27% z Kulisty piorun przebiegi miały też Mikstura umiejętności5% z Mikstura umiejętności przebiegi miały też Kulisty piorun
- Bezbarwna mikstura38% współczynnik wygranych razem27% z Kulisty piorun przebiegi miały też Bezbarwna mikstura5% z Bezbarwna mikstura przebiegi miały też Kulisty piorun
Dobrany następnie
Karty, które gracze najczęściej biorą z nagród, gdy mają już Kulisty piorun, w porównaniu z tym, jak często biorą każdą kartę ogólnie.
- Ekspertyzawybrano 25% przypadków+106% vs zwykle
49% wskaźnik zwycięstw - Kurs kolizyjnywybrano 18% przypadków+66% vs zwykle
58% wskaźnik zwycięstw - Odparciewybrano 31% przypadków+66% vs zwykle
38% wskaźnik zwycięstw - Niebiańska potęgawybrano 10% przypadków+66% vs zwykle
67% wskaźnik zwycięstw - Barykadawybrano 57% przypadków+65% vs zwykle
43% wskaźnik zwycięstw - Chytry planwybrano 39% przypadków+63% vs zwykle
36% wskaźnik zwycięstw
Inne języki
Ładowanie…
Historia wersji
Ładowanie…
