◆Ironclad·Pospolita· Atak·2 Energia
Perfekcyjne uderzenie
Perfekcyjne uderzenie · Pospolita · Atak
Wyniki społeczności
Zbiorczy podgląd na żywo przejść przesłanych przez społeczność. Filtruj według progu, aby zobaczyć, jak wypada na wyższych poziomach gry.
Wskaźnik zwycięstw według postaci · Solo · Wszystkie
Najczęściej wybierany przez Ironclad gracze(60,397 wybory · 99% udostępnij). Codex ocenia to F (słaby) ogółem.
Tylko przejścia zgłoszone przez społeczność, odświeżane co 30 minut. Wskaźnik wyboru wynosi 5.1% z 1,187,190 Solo · Wszystkie śledzone przejścia. Jak obliczana jest ocena?
Opis
Across 175,519 community runs, Perfekcyjne uderzenie wins 37.2% of the time when taken, against a 44.2% baseline, and appears in 5.2% of runs. It performs best for Monarcha players, at 42%. It is most often run alongside Podwójne uderzenie, Wysłannik piekieł and Czerwona czaszka. Players who already have it most often draft Ultra Uderzenie, Rozbijające uderzenie and Uderzenie z rozpędu next.
Powiązania
Co tworzy ta karta i co jeszcze z nią oddziałuje.
Często dobierany razem z
Jak często każdy pojawia się w tych samych rozgrywkach społeczności co Perfekcyjne uderzenie.
Karty
- Podwójne uderzenie36% z Perfekcyjne uderzenie talii grają też Podwójne uderzenie42% z Podwójne uderzenie talii grają też Perfekcyjne uderzenie
35% współczynnik wygranych razem - Wysłannik piekieł23% z Perfekcyjne uderzenie talii grają też Wysłannik piekieł53% z Wysłannik piekieł talii grają też Perfekcyjne uderzenie
44% współczynnik wygranych razem - Pierwsze uderzenie37% z Perfekcyjne uderzenie talii grają też Pierwsze uderzenie40% z Pierwsze uderzenie talii grają też Perfekcyjne uderzenie
34% współczynnik wygranych razem - Uderzenie głowicą52% z Perfekcyjne uderzenie talii grają też Uderzenie głowicą30% z Uderzenie głowicą talii grają też Perfekcyjne uderzenie
37% współczynnik wygranych razem - Bez zadrapań45% z Perfekcyjne uderzenie talii grają też Bez zadrapań23% z Bez zadrapań talii grają też Perfekcyjne uderzenie
36% współczynnik wygranych razem
Relikty
- Czerwona czaszka50% współczynnik wygranych razem12% z Perfekcyjne uderzenie talii grają też Czerwona czaszka27% z Czerwona czaszka talii grają też Perfekcyjne uderzenie
- Papierowa żapka51% współczynnik wygranych razem7% z Perfekcyjne uderzenie talii grają też Papierowa żapka26% z Papierowa żapka talii grają też Perfekcyjne uderzenie
- Glina samoutwardzalna52% współczynnik wygranych razem4% z Perfekcyjne uderzenie talii grają też Glina samoutwardzalna25% z Glina samoutwardzalna talii grają też Perfekcyjne uderzenie
- Zniszczony hełm54% współczynnik wygranych razem3% z Perfekcyjne uderzenie talii grają też Zniszczony hełm26% z Zniszczony hełm talii grają też Perfekcyjne uderzenie
- Siarka47% współczynnik wygranych razem1% z Perfekcyjne uderzenie talii grają też Siarka30% z Siarka talii grają też Perfekcyjne uderzenie
Często razem z
- Mikstura energii39% współczynnik wygranych razem30% z Perfekcyjne uderzenie przebiegi miały też Mikstura energii6% z Mikstura energii przebiegi miały też Perfekcyjne uderzenie
- Mikstura bloku39% współczynnik wygranych razem30% z Perfekcyjne uderzenie przebiegi miały też Mikstura bloku6% z Mikstura bloku przebiegi miały też Perfekcyjne uderzenie
- Mikstura mocy40% współczynnik wygranych razem29% z Perfekcyjne uderzenie przebiegi miały też Mikstura mocy6% z Mikstura mocy przebiegi miały też Perfekcyjne uderzenie
- Mikstura siły39% współczynnik wygranych razem28% z Perfekcyjne uderzenie przebiegi miały też Mikstura siły6% z Mikstura siły przebiegi miały też Perfekcyjne uderzenie
- Mikstura ataku39% współczynnik wygranych razem28% z Perfekcyjne uderzenie przebiegi miały też Mikstura ataku6% z Mikstura ataku przebiegi miały też Perfekcyjne uderzenie
Dobrany następnie
Karty, które gracze najczęściej biorą z nagród, gdy mają już Perfekcyjne uderzenie, w porównaniu z tym, jak często biorą każdą kartę ogólnie.
- Ultra Uderzeniewybrano 14% przypadków+340% vs zwykle
53% wskaźnik zwycięstw - Rozbijające uderzeniewybrano 22% przypadków+166% vs zwykle
13% wskaźnik zwycięstw - Uderzenie z rozpęduwybrano 32% przypadków+146% vs zwykle
37% wskaźnik zwycięstw - Oburzeniewybrano 20% przypadków+129% vs zwykle
39% wskaźnik zwycięstw - Niebiańska potęgawybrano 14% przypadków+129% vs zwykle
54% wskaźnik zwycięstw - Uderzenie naprowadzającewybrano 7% przypadków+106% vs zwykle
58% wskaźnik zwycięstw
Inne języki
Ładowanie…
Historia wersji
Ładowanie…
