OverwolfSpire Codex artık Overwolf’ta. Daha fazla bilgi →

İksir Metrikleri

Koşu sırasında edinilen her iksir ona sahip koltukların kazanma oranı, kullanım sıklığı ve aynı oyuncuların beklenen kazancına göre Lift ile. Sayılar nasıl hesaplanır

Kohort: Tek kişilik, Standart mod · 1,134,535 koşu · 1,134,761 koltuk · 63 satır gösteriliyor ·

Puan tabanı: %32.9 (bu kohortta tutulan her iksirin ortalama kazanma oranı). Tek kişilik, Standart mod içindeki tüm koltukların %19.3'i kazandı. Lift, satırın kazanma oranından aynı oyuncuların onu aldıkları kattan itibaren beklenen kazancının çıkarılmasıdır, yüzde puanı olarak.

Oyuncular
Yetenek
Mod
Oynayan
#İksirPuan ▾Kazanma%Sahip%Kullanıldı%KaldıraçSeçimlerG-M
1İğrenç İksirEvent8744.0%4.2%82.4%-6.047,91021100-26810
2Şişedeki PeriRare7841.4%5.0%69.7%-1.657,09623632-33464
3Kavanozdaki HayaletRare7640.6%0.9%82.3%-2.510,3924223-6169
4Kozmik KarışımRare6738.1%0.7%89.6%-6.07,6742922-4752
5Dengesiz KarışımRare6637.6%4.6%91.6%-5.551,70319463-32240
6Kemik KarışımıUncommon6537.5%1.6%93.4%-5.718,2596845-11414
7Orobik AsitRare6437.2%4.7%93.0%-5.853,13419752-33382
8Askerin KarışımıRare6336.8%0.9%82.1%-5.810,4793858-6621
9İksir Görünümlü TaşToken6336.8%5.4%94.7%-5.661,73122694-39037
10Kurnazlık İksiriUncommon6236.4%1.9%87.8%-4.621,9417992-13949
11Damıtılmış KaosRare6136.1%4.4%92.6%-5.950,22318144-32079
12Meyve SuyuRare6136.2%4.7%97.7%-4.053,67419447-34227
13Şanslı TonikRare6136.3%4.5%81.2%-6.750,99818532-32466
14Devleştirme İksiriRare5935.7%4.4%73.4%-6.049,50817650-31858
15Şişedeki GemiRare5935.7%4.2%92.5%-6.047,17316858-30315
16Böcek SuyuRare5835.2%4.3%87.4%-7.548,93417202-31732
17ÇoğaltıcıUncommon5835.2%10.8%82.4%-7.6122,54043097-79443
18Sıvı HatıralarRare5835.3%4.3%83.4%-7.148,74817184-31564
19Her Derdin DevasıUncommon5734.9%10.6%92.5%-7.0120,50742052-78455
20Hortlak ÇömleğiRare5735.0%0.6%79.4%-8.16,9882448-4540
21Karanlığın EsansıRare5734.9%0.7%81.8%-7.37,9612782-5179
22Önsezi DamlasıRare5735.0%4.1%77.4%-7.546,33516238-30097
23Deliliğin DokunuşuUncommon5634.8%9.8%77.9%-7.3111,02438611-72413
24Demir YürekUncommon5634.7%10.5%92.7%-6.9119,40141423-77978
25Mazaleth'in HediyesiRare5634.8%4.2%75.8%-8.047,53216543-30989
26Zincirleme İksiriRare5634.8%4.2%85.3%-7.147,63116576-31055
27Kan İksiriCommon5534.4%5.4%94.0%-5.960,99121009-39982
28Kralın CesaretiUncommon5534.4%1.5%74.0%-8.416,9495829-11120
29SağlamlaştırıcıUncommon5434.2%10.0%79.2%-7.5113,00238603-74399
30Snecko YağıRare5434.1%3.9%75.5%-6.744,01715003-29014
31Yenilenme İksiriUncommon5434.1%10.7%92.4%-7.1121,16741373-79794
32Işıltılı TentürUncommon5333.9%10.4%83.8%-8.0117,46739802-77665
33Şişelenmiş PotansiyelRare5333.8%4.0%71.4%-8.045,56215383-30179
34Zehir İksiriCommon5333.7%4.3%83.9%-5.648,92616469-32457
35Güç İksiriCommon5233.6%24.8%93.2%-7.3280,92694399-186527
36Kumarbaz KarışımıUncommon5233.6%9.6%72.4%-7.9108,55936477-72082
37Odak İksiriCommon5233.6%4.1%84.8%-8.546,29215562-30730
38Yıldız İksiriCommon5233.4%3.5%68.3%-8.340,03813373-26665
39Baluk YağıUncommon5133.1%9.8%80.2%-8.7111,74937021-74728
40Berraklık ÖzüUncommon5133.2%9.7%80.0%-8.7110,09136498-73593
41Tozlaştırılmış ÖlümUncommon5133.3%9.4%82.2%-7.9106,93635600-71336
42Kapasite İksiriUncommon5033.0%1.7%58.6%-9.718,8826230-12652
43Küllü SuUncommon5032.9%1.9%40.4%-6.521,8177175-14642
44Mühürleme İksiriUncommon5032.8%9.6%83.1%-8.3109,45735871-73586
45Demircinin LütfuUncommon4932.7%9.6%74.5%-7.8108,84935596-73253
46Kader İksiriCommon4932.7%3.5%84.4%-8.139,57312934-26639
47Blok İksiriCommon4832.3%24.1%92.7%-7.1273,25788200-185057
48Dengeli SerumUncommon4832.2%9.1%44.2%-7.5103,78233433-70349
49Renksiz İksirCommon4832.4%23.0%91.8%-7.1260,95384471-176482
50Sürat İksiriCommon4832.4%22.4%83.4%-7.9254,49682380-172116
51Beceri İksiriCommon4732.1%23.2%92.4%-7.4263,74684672-179074
52Enerji İksiriCommon4732.1%23.8%83.1%-7.7269,58186435-183146
53Sıvı BronzUncommon4732.0%9.6%76.4%-9.0108,55734689-73868
54Atak İksiriCommon4631.8%23.0%91.5%-7.3260,91283023-177889
55Beceriklilik İksiriCommon4631.6%22.5%77.8%-9.0255,32580787-174538
56Zayıflık İksiriCommon4631.7%22.2%84.8%-8.1252,33979972-172367
57Savunmasızlık İksiriCommon4531.3%22.2%73.9%-8.1251,53878711-172827
58Kuvvet İksiriCommon4431.1%22.6%76.0%-8.6256,42379873-176550
59Ateş İksiriCommon4330.8%22.5%82.7%-7.5255,15678620-176536
60Gösteriş İksiriCommon4330.7%21.6%63.3%-7.8244,75275098-169654
61Hız İksiriCommon4230.4%21.2%62.7%-8.5240,83273278-167554
62Patlayıcı AmpulCommon4230.6%21.6%78.6%-7.8244,91874906-170012
63Işıldayan Su İksiriEvent017.7%2.1%63.6%-12.224,0304250-19780

20 örnek altındaki satırlar soluk; 5 altındakiler siz açana kadar gizli.